čtvrtek 12. února 2015

Z Breaburn do Carmacks

Tak pomačkaný Venca nás opustil a pokračuje dál do McCabe Creek, kde je malá rodiiná farma a bude mu poskytnuta střecha nad hlavou. Zde se vyspí cca na 2-3 hodiny a vyrazí do většícho checkpointu Pelly Crossing vzdáleného více než 100km. Odchází v podstatně lepší kondici, fyzicky na tom je stále velice dobře, nicméně si zatím prožil nejhorší stavy jak fyzické kvůli spánkovému deficictu tak psychické. Aby jste si více dokázali představit Vencove pocity a prostředí za pár min. zde nasdílím videa - šílené!!!


4 komentáře:

 1. zkousime vas sledovat , ale stranky zavodu stoji dost za prd :-) kdyby jste neco potrebovali tak se na nas klidne obratte :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 3. Ahoj ...sleduju tedy už jen Vencu....celkem mu to odsejpá a drží se zdá se za chumlem dalších drsných hochů.....jen tak dál...určitě je to hodně náročné....držíme palce a posíláme na Yukon nějakou pozitivní energii....Vyděržaj pijanier. Bohunka

  OdpovědětVymazat
 4. Skvela prace Venco! Ty dva pred sebou krasne stahuje a vim, ze mivas velmi silne zavery:-). Hlavne si poradne uzij celou trasu, bude to zazitek na cely zivot. Petko, pozdravuj ho prosim. Diky a drzim palce!

  OdpovědětVymazat